CEO Club Ukraine
створює Раду клубу
Закритий бізнес-клуб для генеральних директорів і власників середнього та великого бізнесу CEO Club Ukraine анонсує створення нового управлінського органу — Ради клубу. До компетенції Ради буде входити визначення стратегії та ключових напрямків розвитку організації, нагляд за дотриманням принципів та кодексу етики, відбір кандидатів та затвердження нових членів, представлення інтересів спільноти із зовнішніми стейкхолдерами, ініціювання і розвиток нових проектів та програм клубу.
До складу Ради увійшли:
Дмитро Волконський
President
Uatech Holding
Андрій Козін
Managing Partner
Focus Estate Fund
Сергій Гайдайчук
Засновник та президент
CEO Club Ukraine
Олександр Косован
Засновник та директор
MacPaw
Сергій Шкляр
Співзасновник
Arzinger
В'ячеслав Лисенко
Засновник
Укр-Китай Коммуникейшин
Сергій Гайдайчук, засновник і президент CEO Club Ukraine:

«CEO Club — це не класична організація, це унікальна спільнота особистостей з високими репутаційними стандартами і життєвими пріорітетами. Для нас місія, цінності і принципи несуть не підтримуючий характер, а є основою усієї діяльності. Створений як дружнє коло близьких по духу приятелів, клуб переріс у найбільше в країні об'єднання перших осіб, що задає бізнес-спільноті стандарти порядності та взаємопідтримки. Клуб уже давно живе своїм життям і повертається туди, куди дивляться його учасники, а не як того хоче одна людина. Моя відповідальність як засновника — інституціоналізувати підхід колективного прийняття рішень, забезпечуючи стабільність росту і добре ім'я клубу»

CEO Club Ukraine
CEO Club Ukraine — закритий бізнес-клуб, що об'єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співробітництва.
Більше матеріалів: