15 апаратів ШВЛ закуплено коштом середнього та великого бізнесу для боротьби з коронавірусом. Перші результати ініціативи CEO Club
З метою адресування проблеми з COVID-19 члени CEO Club Ukraine ініціювали офіційну кампанію зі збору коштів і закликали представників середнього та великого бізнесу долучатися. Ділимося першими результатами ініціативи.

Станом на 10 квітня до проєкту долучилося понад 82 осіб, з них 60 — члени CEO Club. Всього зібрано $365 500. Дякуємо кожному, хто приєднався і зробив можливим вплив, якого не досягнути поодинці!
Створено ініціативну групу з членів CEO Club, яка працює над визначенням потреб медзакладів у співпраці з МОЗ, іншими координаційними центрами, лікарнями та експертами і забезпечує організацію закупок за оптимальною вартістю, в максимально стислі терміни та у перевірених постачальників.
Зусиллями ініціативної групи замовлено 15 апаратів штучної вентиляції легень (ICU VENTILATOR, CWH-3010) на загальну суму $129 000 (найкраща вартість в умовах світового дефіциту з урахуванням якості обладнання). Постачальник: NANJING CHENWEI MEDICAL EQUIPMENT CO.,LTD. Орієнтовна дата доставки — кінець квітня 2020. Обладнання буде передане в безстрокове безоплатне користування лікарням, що знаходяться в основних осередках зараження та де є кваліфікований персонал, що зможе працювати з такими апаратами (про конкретні адреси встановлення буде відзвітовано додатково). Ініціативна група CEO Club прослідкує, щоб апарати використовувались відповідно до цільового призначення та безкоштовно для пацієнтів. Всі питання, пов'язані із встановленням та запуском, безперебійною і ефективною роботою обладнання протягом усього періоду пандемії бере на себе CEO Club Foundation коштом внесків благодійників.

Наступний етап проєкту — закупка індивідуальних засобів захисту медичного персоналу: спеціальних захисних костюмів, FFP2 і FFP3 масок, окулярів та інших необхідних медикам ресурсів. Про подальші результати будемо інформувати додатково.
Команда ініціативної групи:
Лана Сінічкіна
партнерка юридичної компанії Arzinger

координація проєкту, юридична експертиза, зв'язок з медзакладами та експертами
Олександр Конотопський
засновник та СЕО Ajax Systems

ефективне використання ресурсів, пошук постачальників, фандрейзинг
Валерій Лось
СЕО компанії ZDRAVO

вибір, закупівля та сертифікація обладнання, переговори
В'ячеслав Лисенко
засновник «Укр-Китай Коммунікейшин»

пошук постачальників у Китаї, забезпечення логістики, переговори
Сергій Гайдайчук
президент CEO Club Ukraine

консолідація зусиль членів клубу
Федір Дроздовський
Managing Partner в Megogo Corp

пошук постачальників та виробників засобів індивідуального захисту, фандрейзинг
Юрій Остапюк
власник «Дніпрохім»

кураторство ініціативи у м. Дніпро та регіоні

Павло Барбул
партнер WeFund Ventures

пошук українських виробників та постачальників
Дмитро Карчук
виконавчий директор CEO Club Ukraine

організаційна робота, фандрейзинг та комунікації
Як приєднатися?
1
Зробити благодійний внесок на суму $1000, $3000, $6000, $10000 або більше як приватна особа або від імені компанії. Кошти приймаються на рахунок благодійного фонду CEO Club Foundation. Заповніть анкету за лінком.
2
Поширити інформацію про кампанію, залучити представників середнього бізнесу.
3
Допомогти ініціативній групі з пошуком надійних виробників/постачальників засобів індивідуального захисту за оптимальною ціною. Маєте перевірену інформацію? Напишіть нам на info@ceoclub.com.ua.
CEO Club Ukraine
CEO Club Ukraine — закритий бізнес-клуб, що об'єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співробітництва.