Спортивне покоління: як пройшло тренування учасників Generation+ на «Олімпійському»


Інсайти, матеріали та новини з оточення кращих СЕО країни.
Про роботу та життя для тих, хто керує бізнесом.
Проект «Generation+» був ініційований членами CEO Club для підтримки підлітків із вразливих категорій на порозі дорослого життя. Мета платформи — продемонструвати дітям правильні моделі поведінки, показати можливості та дати поштовх до розвитку. Члени клубу вкладають у проект не лише фінансові ресурси, але й проводять із дітьми спільний час. Спорт — важлива складова для розвитку особистості. Як мінімум, спорт вчить не здаватися та йти до своєї цілі. В п'ятницю ми провели тренування на НСК «Олімпійський». Показуємо, як це було:
В рамках тренування відбулася загальна розминка у форматі «функціональний тренінг» з Єлизаветою Тименко, тренером-універсалом та засновницею спортивного руху «Never Stop», майстер-клас від Олексія Єлохіна, МС з боксу, 4-кратного переможця першості України та засновника «All Stars Boxing», а також заключна пробіжка навколо стадіону і бігова заминка разом із Дмитром Стрижовим, багаторазовим учасником чемпіонату IRONMAN.
CEO Club Ukraine
CEO Club Ukraine — закритий бізнес-клуб, що об'єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співробітництва.
Більше матеріалів: