В гостях у ТІС.
Як виглядає та чим живе найбільший приватний порт України
Інсайти, матеріали та новини з оточення кращих СЕО країни.
Про роботу та життя для тих, хто керує бізнесом.
Делегація закритого бізнес-клубу CEO Club Ukraine у складі генеральних директорів та власників середнього і великого бізнесу вирушила до Одеси, щоб подивитися, як працює ТІС — найбільший приватний порт України.

Керуючий співвласник групи морських терміналів ТІС Єгор Гребенніков провів екскурсію для одноклубників та розповів, як розпочиналася історія найбільшого морського порту країни, за рахунок яких ноу-хау та управлінських рішень за 25 років з одного занедбаного причалу вдалося розбудувати найбільш сучасний та найпотужніший морський порт країни.

На свої очі ми побачили причали найглибоководнішого в Україні Контейнерного терміналу, найбільший у країні критий склад для металопродукції, побудований ТІС спільно з «ArcelorMittal Кривой Рог». Дізналися про роботу найбільших у країні рудно-вугільних терміналів ТІС-Вугілля та ТІС-Руда, побачивши в роботі одну з найбільш ефектних та масштабних машин — реклаймер, спеціалізовану техніку для обробки вугілля, руди, ЗРК.
Гостей зустрів співвласник ТІС Єгор Гребенніков. Єгор також є засновником та інвестором інкубатора соціальних проєктів «Impact Hub Odessa», проєктів «Зелений Театр» і «Mindspot» в Одесі, а також проєктів по ресайклінгу речей «Речi, якi допомогають» і «Добробутик».

У липні поточного року Єгор також посилив Раду CEO Club Ukraine, долучившись до її складу.

На ТІС Єгор познайомив нас із кращими практиками управління найбільшим приватним портом в Україні та розповів про досвід залучення іноземних інвестицій, зокрема, найбільшої M&A угоди в українській інфраструктурі щодо продажу 51% акцій контейнерного терміналу ТІС одному із найбільших портових операторів у світі — DP World.
Група терміналів ТІС — це найбільший стивідорний оператор та найбільший транспортний морський вузол в Україні. Найбільший приватний морський порт, який об'єднує 5 потужних спеціалізованих терміналів країни — ТІС-Зерно, ТІС-Міндобрива, ТІС-Вугілля, ТІС-Руда, ТІС-Контейнерний термінал.

Термінали ТІС — це доступ до міжнародних ринків виробництва та споживання зерна, добрив, вугілля, руди, товарів народного споживання для сотень мільйонів людей. Близько 700 суднозаходів на рік пов'язують ТІС із більш ніж 1500 портів по всьому світу.

ТІС є лідером вантажообігу серед українських портів, який торік перевалив понад 33,17 млн тонн. Вважається також одним із найбільш технологічних та сучасних морських портів країни.
CEO Club Ukraine
CEO Club Ukraine — закритий бізнес-клуб, що об'єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співробітництва.
Більше матеріалів: