Обозначения:
ТОП-спікери
Занурення в тему
Інтеграція та взаємодія
Нетворкінг
Неформальне спілкування
Листопад 2019
Події місяця
Бізнес-сніданок із президентом Римського клубу
Ернст Ульріх фон Вайцзеккер, співпрезидент Римського клубу, котрий входить в ТОП-100 світових мислителів сучасності, поділиться своїми міркуваннями про ситуацію в глобальній економіці та власною формулою досягнення ефективності для бізнесу в сучасному світі, а також презентує книгу «Come On! Капіталізм, недалекоглядність, населення і руйнування планети».
Тематична зустріч клубу про методи психодіагностики під час підбору персоналу
Під час лекції Михайла Вігдорчика, психоаналітика, кандидата медичних наук, співзасновника Академії професійної психодіагностики, поговоримо про персонал як критичну точку успішності бізнесу, інструменти і методики підбору співробітників, а також про нюанси, котрі не можна виявити під час співбесіди, але можуть виявити методи психодіагностики.
Закрита дискусія «Репутаційна стратегія як інструмент підвищення капіталізації країни»
У форматі off-record поспілкуємося з Ніколасом Джорджем Тредом, співзасновником та операційним директором Reputation Institute, і доктором Робертом Говерсом, головою Place Branding Association і розробником стратегій національних брендів ОАЕ, Катару, Нідерландів, Казахстану, а також деяких регіонів ЄС.
Тематична клубна зустріч про корпоративні інвестиційні фонди
Тарас Козак, член CEO Club і Президент Інвестиційної Групи «УНІВЕР», розповість про корпоративні інвестиційні фонди як про нову модель структуризації бізнесу з елементами податкової оптимізації, а також розповість про переваги та недоліки цієї системи.
Сімейний тренінг з надання першої медичної допомоги
В рамках практичного клубного тренінгу навчимося рятувати життя близьких у критичний момент і отримаємо навички правильних дій в екстрених ситуаціях, коли людина втрачає свідомість, не дихає, стався інсульт або серцевий напад.
Клубна зустріч «Дрібне та масштабне мислення: що не можна купити за гроші»
Вікторія Лисенко, засновниця та куратор Victoria Museum, сертифікований коуч, авторка і екс-власниця видавництва «Колесо Жизни», автор книг «Ключі до себе» та «Шлях до Victoria Museum» проведе в клубному будинку лекцію про сучасні парадигми мислення та джерела сили і мотивації в умовах світової кризи.
Лекція духовного лідера Прітаджі про вплив сили свідомості на бізнес
На зустрічі з Прітаджі, сучасним філософом, духовним лідером і засновницею Академії О&O, поговоримо про силу свідомості та способи досягнення успіху в сучасному бізнес-світі, повному змін і невизначеності, про те, як перейти від страху і тривоги до життя, повного хоробрості і спокою.
Постійні стріми
Практикум із ораторської майстерності
Цикл практичних лекцій з ефективних комунікацій від Андрія Бурлуцького, провідного тренера з мовно-голосових технік.
Філософський клуб із Андрієм Баумейстером
Разом із Андрієм Баумейстером, доктором філософських наук, вчимося аналізувати, аргументувати і практикувати критичне мислення в режимі обговорення та дискусії в групі.
Peer-to-Peer
Традиційний формат клубу, в якому ми зустрічаємося стабільною групою для допомоги у вирішенні кейсів один одного.
Вечері-знайомства для інтеграції нових участників клубу
Декілька разів на місяць ми знайомимося з новими членами CEO Club, обмінюємося досвідом і думками в неформальній атмосфері клубного будинку.
Футбол
Регулярно, щосуботи, тренуємося в яскравих формах CEO Club та зміцнюємо командний дух.
Жовтень 2019
Події місяця
Дискусія з ex-CMO передвиборної кампанії Трампа
У жовтні клубному будинку відбудеться зустріч із Майклом Бабяком (Michael Babyak) — екс-директором з маркетингу кампанії Дональда Трампа (2016), засновником проекту Payris, фахівцем з цифровим продуктам, експертом з 10+ роками досвіду роботи в сфері політики і залучення коштів.
#investtalk з Тимуром Турловим, засновником Freedom Finance
На зустрічі обговоримо тренди інвестування, інвестиційний клімат України і перспективи ринку, розвитку і трансформування фінансових ринків Центральної Азії.
Зустріч із губернатором Київської області Михайлом Бно-Айріяном
На зустрічі клубу Михайло презентує нову програму діяльності своєї команди та поспілкується з київською бізнес-спільнотою.
Клубна бесіда про інвестування та джерела пасивного доходу
Разом із Максимом Корецьким та Іваном Компаном обговоримо можливості для пасивного доходу в Україні та світі, створення інфраструктури для інвестування та кращий час для інвестиційної діяльності.
«Нова економіка: враження з SingularityU Global Summit та думки для України»
Ознайомимося із головними висновками з Global Summit, обміняємося найбільш яскравими моментами і враженнями. Обговоримо також практичні наслідки для бізнесу від радикальних технологічних інновацій, які принципово змінять правила гри вже у найближчому майбутньому.
Бесіда клубу із Артемієм Суріним про навколосвітню подорож
Ексклюзивна зустріч з першим українцем, які вчинили кругосвітню подорож за канонами Британського Королівського географічного товариства: 280 днів, 100 тис. км безперервного шляху, 41 країна, 3 океани, двічі екватор, всі континенти, меридіани та часові пояси. І все це — без єдиного авіаперельоту.
Тематична зустріч клубу про цілі і методи медитації
Разом із Глібом Ходорковським, засновником компанії «MediaCast», Conversionrate.store та викладачем Mindfulness, поговоримо про такі ефекти медитації, як зниження рівня стресу, збільшення концентрації, зростання продуктивності, дізнаємося, як працює корпоративна медитація в США і в Україні, а також спробуємо техніки Mindfulness на практиці.
Зустріч з професором чикагської бізнес-школи
На зустрічі в клубному будинку Хареш Сапра (Haresh Sapra), професор бухгалтерського обліку в «The University of Chicago Booth School of Business», проведе лекцію на тему глобальної кризи.
Вересень 2019
Події місяця
Зустріч із мером Києва Віталієм Кличко
На зустрічі обговоримо діяльність Віталія у якості голови столиці, почуємо думки мера з приводу перспективи Києва стати глобальним містом, а також поставимо актуальні для бізнесу питання.
Дегустація вина
У компанії одноклубників будемо з'ясовувати, яке вино українського виробництва здатне із честю витримувати конкуренцію на міжнародному ринку.
Лекція Андрія Баумейстера «Критичне мислення»
В рамках філософського вечора будемо разом вчитися аналізувати, аргументувати і практикувати критичне мислення в режимі обговорення і дискусії.
Тренування на НСК «Олімпійський»
Разом із учасниками проекту «Generation+» влаштуємо змагання на головній спортивній арені країни.
Закрита дискусія про масштабування бізнесу
Разом із Романом Прокоф'євим (Jooble), Олександром Поповим (Terrasoft), Романом Кірігетовим (Кабанчик) та Дмитром Корчевським (Шаг) обговоримо, як здійснити стрибок у зростанні та підкорити міжнародний ринок.
Майстер-клас по дизайн-мисленню
Микола Такзей, Директор Глобального Інноваційного Центру «Philip Morris International»
розповість про основи підходу дизайн-мислення.
Зустріч про розвиток усвідомленого ефективного лідерства
Вітаутас Бучюнас, співзасновник та управляючий партнер U-Integral, розповість, чому тим, хто управляє компаніями та веде своїх колег уперед, вкрай необхідний достатній рівень зрілості.
Згідно з міжнародними клубними традиціями, перед тим, як стати частиною нашої спільноти, кожний кандидат проходить відбір.

Перший етап — це заповнення анкети. Відтак менеджер клубу зв'язується з кандидатами, які відповідають критеріям членства, щоб узгодити подальші кроки.
Як стати членом клубу
Ми раді бачити на своїх заходах людей, зацікавлених вступити в клуб і які відповідають його стандартам.

Гостьовий захід — це можливість зануритися в атмосферу клубу, більше дізнатися про наші формати й познайомитися з іншими учасниками.
Відвідати гостьовий захід