Обозначения:
ТОП-спікери
Занурення в тему
Інтеграція та взаємодія
Нетворкінг
Неформальне спілкування
Вересень 2019
Події місяця
Дегустація вина
У компанії одноклубників будемо з'ясовувати, яке вино українського виробництва здатне із честю витримувати конкуренцію на міжнародному ринку.
Лекція Андрія Баумейстера «Критичне мислення»
В рамках філософського вечора будемо разом вчитися аналізувати, аргументувати і практикувати критичне мислення в режимі обговорення і дискусії.
Тренування на НСК «Олімпійський»
Разом із учасниками проекту «Generation+» влаштуємо змагання на головній спортивній арені країни.
Закрита дискусія про масштабування бізнесу
Разом із Романом Прокоф'євим (Jooble), Олександром Поповим (Terrasoft), Романом Кірігетовим (Кабанчик) та Дмитром Корчевським (Шаг) обговоримо, як здійснити стрибок у зростанні та підкорити міжнародний ринок.
Майстер-клас по дизайн-мисленню
Микола Такзей, Директор Глобального Інноваційного Центру «Philip Morris International»
розповість про основи підходу дизайн-мислення.
Зустріч про розвиток усвідомленого ефективного лідерства
Вітаутас Бучюнас, співзасновник та управляючий партнер U-Integral, розповість, чому тим, хто управляє компаніями та веде своїх колег уперед, вкрай необхідний достатній рівень зрілості.
Постійні стріми
Практикум із ораторської майстерності
Цикл практичних лекцій з ефективних комунікацій від Андрія Бурлуцького, провідного тренера з мовно-голосових технік.
Філософський та книжковий клуби
Триває набір до тематичних груп за інтересами.
Peer-to-Peer
Традиційний формат клубу, в якому ми зустрічаємося стабільною групою для допомоги у вирішенні кейсів один одного.
Вечері-знайомства для інтеграції нових участників клубу
Декілька разів на місяць ми знайомимося з новими членами CEO Club, обмінюємося досвідом і думками в неформальній атмосфері клубного будинку.
Футбол
Регулярно, щосуботи, тренуємося в яскравих формах CEO Club та зміцнюємо командний дух.
Серпень 2019
Події місяця
Дискусія «Україна після віборів — сценарії»
Разом із політологами Юрієм Романенком із Українського інституту майбутнього, Володимиром Фесенком із Центру прикладних політичних досліджень «Пента» і Сергієм Гайдаєм із Social Engineering Agency «Gaiday.Com» обговоримо нову конфігурацію влади та її вплив на майбутнє країни.
Тематична зустріч «Їжа. Інструкція по застосуванню»
Про щоденний раціон, дотримання балансу БЖВ та мікроелементів поговоримо з Наталією Самойленко, лікарем-дієтологом і автором книги «Їж, пий, худни».
Клубний кіновечір
В одну з п'ятниць серпня в клубному будинку заплановано кіновечір — разом подивимося хороший фільм на великому екрані під вино і попкорн.
Зустріч із учасником чемпіонату Ironman-2018
Поспілкуємося в клубному будинку з кандидатом в члени клубу — Дмитром Стрижовим, який увійшов до десятки кращих «айронменов» світу серед представників бізнесу.
Тематична дискусія «Американський ВНЗ: вступ та система освіти»
На сімейній зустрічі клубу Ярослава Кириченко, дочка члена CEO Club Тараса Кириченко, поділиться своїм досвідом вступу до NY University і розповість про підготовку до вступних тестів і перший рік навчання, про систему освіти і тонкощі вибору університетів в США.
Сімейна зустріч про кібербезпеку у соціальних мережах
Разом із аналітиками діти членів клубу досліджуватимуть, яка особиста інформація зберігається в соцмережах і як можна зібрати повноцінне досьє на людину з відкритих джерел в інтернеті.
Суботній гольф
Останнього дня літа в компанії одноклубників вирушимо до заміського комплексу, щоб навчитися олімпійському виду спорту і пограти в гольф на тренувальному полі.
Липень 2019
Події місяця
Закритий інтенсив «Спосіб мислення особистості: фундаментальний важіль масштабних змін»
Перший виїзний інтенсив для членів CEO Club про мислення. Три дні спілкування з провідними мислителями України, закритий кампус в лісі за містом і фокус на мисленні як такому, а не на інструментах, техніках, навичках і компетенціях.
Тематична зустріч про інвестиції у нерухомість за кордоном
Максим Корецький, співзасновник Вlackshield Capital, Андрій Козин, Managing Partner Focus Estate Fund, Михайло Меркулов, голова правління Arricano, і Максим Школьник, партнер Focus Estate Fund і Co-Founder Address, поділяться своїм досвідом і експертизою інвестицій в нерухомість за кордоном і отриманням максимальної вигоди.
Company visit до CAD CAM center «Sтахановец»
Відвідаємо офіс учасників клубу Федора і Тетяни Моїсеєвих, аби побачити найбільше в Україні стоматологічне виробництво з виготовлення індивідуальних елементів зубного протезування.
Панельна дискусія «Change OR Die. Ефективність бізнесу для виживання і розвитку »
Разом з експертами обговоримо найпопулярніші техніки підвищення ефективності бізнесу, можливість їхнього застосування , очікувану і фактичну результативність.
Зустріч клубу із Сергієм Євтушенком
Сергій Євтушенко, співзасновник та керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії UDP Renewables, на зустрічі з членами клубу поділиться своїм досвідом у сфері відновлюваної енергетики.
CEO Club family day
Середина літа відзначиться клубною поїздкою за місто на сімейний пікнік і тест-драйв найновіших моделей Тesla.
Панельна дискусія «Білки vs вуглеводи: розбір головних підходів до харчування»
У форматі модерованої дискусії розберемо плюси і мінуси найпопулярніших підходів до харчування, порівняємо трендові дієти і разом з експертами спробуємо знайти універсальний рецепт здорового харчування.
Shooting weekend
У липні на нас чекає новий формат виїзних активностей — відвідування стрілкового комплексу під Києвом. На кількох локаціях випробуємо різні види зброї, а після стрільби приєднаємося до фуршету в стилі «польова кухня».
В соответствии с международными клубными традициями, перед тем, как стать частью нашего сообщества, каждый кандидат проходит процесс отбора.

Первый этап — это заполнение анкеты. После этого менеджер клуба связывается с кандидатами, соответствующими критериям членства, для согласования дальнейших шагов.
Как стать членом клуба
Мы рады видеть на своих мероприятиях людей, заинтересованных во вступлении в клуб и соответствующих его стандартам.

Гостевое мероприятие — возможность окунуться в атмосферу клуба, узнать больше о наших форматах и познакомиться с другими участниками.
Посетить гостевое мероприятие