Позначки:
ТОП-спікери
Занурення в тему
Інтеграція та взаємодія
Нетворкінг
Неформальне спілкування
Червень 2020
Події місяця
Зустріч із Миколою Кулебою, Уповноваженим Президента України з прав дитини
Інвестиції у безпеку і благополуччя дітей, у знання і навички для розкриття їхнього потенціалу — це запорука розвитку економіки і здорового суспільства. Цього тижня Микола Кулеба проведе в клубі презентацію двох проєктів: центру уваги до потреб дитини «Сім'я Хаб» та навчальної програми для підлітків Y1317.
Тематична онлайн-зустріч «Психологічна допомога на роботі: кожен керівник як педагог і психолог»
З Юноною Лотоцькою, психологом і експерткою успішних трансформацій, обговорили, як керівнику стати джерелом підтримки для своїх співробітників, коли через зростаюче відчуття тривоги і невизначеності майбутнього багато людей знаходяться в постійному стресі.
Онлайн-зустріч «Виховання дітей харчуванням»
Наталія Самойленко, лікарка-дієтолог і засновниця Клініки дієтології Самойленко, та Анна Білокоз, дієтолог та експертка з дитячого харчування, розповіли, як скласти збалансовану дієту для дітей, про виховання культури харчування і створення правильних звичок у їжі.
Тренувальна гра в гольф
Цього місяця відбулося перше навчальне тренування з гольфу. У програмі — основи та правила гри, постановка удару, стійка гольфіста, міні-турнір та спільний обід одноклубників.
Майстер-клас із сапбордінгу
Сапбордінг — це молодий вид водного спорту, різновид серфінгу з веслом, який досить легко освоїти. На майстер-класі одноклубники навчаться стояти на дошках і вирушать у прогулянку по Дніпру.
Онлайн-зустріч «№1210. Як новий законопроєкт вплине на український бізнес?»
З Ярославом Чекером, керівником практик «Податкове законодавство і міжнародне оподаткування» в юридичній компанії Arzinger, обговорили новий закон і дізналися, за якими правилами жити бізнесу і яких ще змін чекати.
Брейнштормінг по нових ідеях для бізнесу
Під модерацією Юрія Ващенка, організаційного психолога та кандидата психологічних наук, учасники познайомилися з різними форматами генерування ідей і разом з одноклубниками випробували їх.
Тиджень тематичних дискусій «Домівка vs офіс»
У рамках клубних дискусій ділилися досвідом дистанційної роботи в компаніях, говорили про висновки і плани щодо подальшого режиму праці. Обговорили особисті враження, вплив онлайн-режиму на відносини всередині компанії та фінансові показники, плюси та мінуси віддаленої і офісної роботи.
Тиджень тематичних дискусій «2020: рефлексія першого півріччя та плани на майбутнє»
У рамках клубних дискусій зробили підсумки шести багатих на події місяців, поділилися враженнями та оцінкою поточної ситуації — світової, особистої, у бізнесі. Обмінялися планами на майбутнє.
Заняття терапевтичної группи
Т-група — це навчальна емпірична група, інструмент особистісного розвитку та психотерапія для здорових людей. Група працює за принципами мінімальної теоретизації та інтелектуалізації, фокусується на емоціях і почуттях «тут і зараз», працює з людськими відносинами і робить акцент на роботі над груповим процесом, а не над змістом.
Постійні стріми
Онлайн-зустрічі груп Peer-to-Peer
Традиційний формат клубу, в якому ми зустрічаємося стабільною групою для допомоги у вирішенні кейсів один одного.
Тематичні вечірні онлайн-дискусії
Щотижневий камерний формат вечірніх зустрічей, в рамках якого учасники можуть обмінятися кейсами з приводу визначеної теми та відшукати відповідь на свій запит.
Філософські вечори у режимі онлайн
У форматі онлайн-трансляції із Сергієм Пролєєвим обговорюємо головні філософські питання та виклики, що зараз стоять перед людством.
Травень 2020
Події місяця
Онлайн-бесіда з Міхеілом Саакашвілі
Із Міхеілом Саакашвілі, новопризначеним головою Виконавчого комітету Національної ради реформ, обговорили новий виток відносин держави і бізнесу, а також нові можливості та заплановані реформи.
Тематична онлайн-зустріч «VUCA: як приймати управлінські рішення під час кризи»
З Володимиром Савчуком, професором програм МВА в kmbs та Міжнародному Інституті Бізнесу, поговорили про нову парадигму і обговорили нагальні питання реалій бізнесу для розробки власної стратегії поведінки в умовах VUCA.
Онлайн-зустріч «Криптовалюти: передбачення на блокчейні»
З Максом Кейдуном, СЕО кріптобіржі HodlHodl, обговорили, що сьогодні відбувається на кріпторинке, яка тенденція спостерігається в легалізації криптовалюта в світі і що потрібно знати про інвестиції в біткоіни.
Онлайн-зустріч з депутатами Верховної Ради України
Разом із Кірою Рудик, головою партії «Голос», та представниками партії «Слуга Народу» Олексієм Жмеренецьким і Микитою Потураєвим обговорили, що зараз відбувається в Раді, які найближчі важливі рішення і дії та чого чекати бізнесу.
Онлайн-зустріч «В2В продажі онлайн. Як заключати великі угоди?»
З Антоном Гладковим, засновником SLSBMB і ex-CCO Aviasales, поговорили про те, з чого почати формування правильного відділу продажів і що потрібно знати перед виходом на міжнародний ринок, обговорили якості ідеального сейлза і метрики вимірювання продуктивності відділу продажів.
Онлайн-зустріч «Цифровізація. З чого почати digital революцію в компанії?»
Разом із Максимом Поповим, співзасновником і CTO Chatbots.Studio, ex-Head of CRM «ПриватБанку», поговорили про цифровізацію бізнесу: з чого почати оцифровку компанії, які бувають проблеми під час автоматизації бізнесу, корисні інструменти і програми для діджиталізації.
Онлайн-вечірка CEO Club
Вчитилися готувати коктейлі та слухати історії про джаз від Олексія Когана, автора і ведучого радіопрограм, продюсера і арт-директора компанії Jazz in Kiev, куратора Волошинської сцени фестивалю «Джаз Коктебель», організатора Alfa Jazz Fest у Львові та члена Міжнародної джазової асоціації журналістів.
Квітень 2020
Події місяця
Панельна онлайн-дискусія «Антикризове управління — як пройти з мінімальними втратами і вийти переможцем?»
Євгеній Шевченко, Борис Шестопалов, Єгор Гребенніков, Андрій Горохов, Андрій Здесенко і Вадим Мороховський розказали, що відбувається у їхніх галузях та які прогнози для ринку після карантину, а також поділилися, як приймати важливі управлінські рішення в умовах кризи.
Онлайн-зустріч «Революція цінностей: яким буде світ завтра?»
Андрій Баумейстер, Володимир Крамник і Володимир Соловйов провели аналіз щодо того, яким буде глобальний світ, соціальні відносини, політичні та культурні виклики у найближчому майбутньому.
Онлайн-зустріч про архітектуру, мистецтво та дизайн
Із Сергієм Махно, провідним українським архітектором та керамістом, засновником студії Sergey Makhno Architects, поговорили про інвестування в предмети мистецтва, про нові тренди в дизайні та архітектурі, обговорили, як події у світі впливають на зміну візуальної складової нашого життя.
Онлайн-бесіда з Іваном Міклошем
В рамках онлайн-зустрічі з Іваном Міклошем, екс-міністром фінансів Словаччини та екс-головою Стратегічної групи радників при українському Кабміні, поговорили про світову економічну кризу, результати переговорів з МВФ, чого очікувати бізнесу і як до цього підготуватися, курс гривні, рівень безробіття, можливості для бізнесменів і ризики нового часу.
Онлайн-зустріч із американським венчурним інвестором
Разом із Юліаном Зегельманом, венчурним інвестором з LA, обговорили ситуацію в США сьогодні, прогноз по ринках нерухомості та цінних паперів, що робити компаніям, які приречені на банкрутство, та в які компанії варто інвестувати під час кризи.
Онлайн-зустріч з радником Президента
Із Олегом Устенком, радником Президента України та виконавчим директором Міжнародного Фонду Блейзера, поговорили, наскільки затяжним буде карантин і викликана ним економічна криза, чи був коронавірус основним фактором виникнення кризи або він би трапився і без пандемії, а також обговорили, які заходи вжито на сьогоднішній день.
Тематична онлайн-зустріч «Креативне лідерство в умовах кризи»
Вітаутас Бучюнас, співзасновник та керуючий партнер U-Integral, розповів, як більш усвідомлено та вміло переживати ті труднощі та випробування, з якими сьогодні стикаються більшість лідерів.
Тематична онлайн-зустріч «Світова політична криза: сценарії для України»
Валерій Пекар, футуролог і співзасновник громадської платформи «Нова Країна», і Михайло Винницький, радник міністра освіти і науки України, викладач LvBS та Києво-Могилянської академії, в режимі онлайн-бесіди під модерацією президента CEO Club Сергія Гайдайчука обговорили геополітичні розклади, їхній вплив на Україну, а також сценарії політичної ситуації.
Онлайн-дискусія про валютні ризики та їхнє страхування
Під модерацією Тетяни Попович, учасниці CEO Club Ukraine і директорки по ринках капіталу в «Альфа-Банк», обговорили макроситуацію в Україні та фінансові інструменти, які дозволяють застрахувати ризики девальвації гривні.
Онлайн-зустріч про аукціони системи ProZorro.Sale
Член клубу Тарас Козак, директор ProZorro.Sale Олексій Соболєв і директорка «Української біржі» Марія Карнаухова провели презентацію системи ProZorro.Sale та її можливостей, розказали про деякі лайфхаки по її використанню.
Бізнес-інтенсив «Як подолати організаційну кризу?» в онлайн-режимі
Члени клубу Олексій Купрієнко, Олександр Смиірнов та Ярослав Плошко, а також корпоративний HR-директор Катерина Остапчук розказали про безпеку і вирішення активних бізнес-конфліктів, організаційний розвиток і корпоративний HR, комунікації і CSR.
Онлайн Q&A щодо інфекційної безпеки на підприємствах
Андрій Александрін, лікар-епідеміолог, котрий спеціалізується на інфекційній безпеці підприємств, розповів, як створити максимально несприятливу для поширення вірусів середовище на робочих місцях, розибрав основні помилки компаній, чому їх способи неефективні, і розповів, як треба.
Онлайн-консультація з юристом з щодо законопроекту №3275
Тимур Бондарєв, керуючий партнер компанії Arzinger та керівник практики нерухомості, розповів про нюанси нового законопроекту щодо зменшення негативних наслідків карантину, зокрема, звільнення арендатора від плати за користування майном до закінчення карантину.
Онлайн Q&A про дистанційне навчання
Анастасія Леухіна, мама дитини хоумскулера із шестирічним досвідом, викладачка Київської школи економіки та співзасновниця освітнього проекту «Освітній експеримент», поділилася власним досвідом організаціі домашнього навчання.
Філософський вечір у режимі онлайн
У форматі онлайн-трансляції із Сергієм Пролєєвим обговорювали головні філософські питання та виклики, що зараз стоять перед людством.
Згідно з міжнародними клубними традиціями, перед тим, як стати частиною нашої спільноти, кожний кандидат проходить відбір.

Перший етап — це заповнення анкети. Відтак менеджер клубу зв'язується з кандидатами, які відповідають критеріям членства, щоб узгодити подальші кроки.
Як стати членом клубу
Ми раді бачити на своїх заходах людей, зацікавлених вступити в клуб і які відповідають його стандартам.

Гостьовий захід — це можливість зануритися в атмосферу клубу, більше дізнатися про наші формати й познайомитися з іншими учасниками.
Відвідати гостьовий захід