Обозначения:
ТОП-спікери
Занурення в тему
Інтеграція та взаємодія
Нетворкінг
Неформальне спілкування
Квітень 2020
Події місяця
Онлайн-бесіда з Іваном Міклошем
В рамках онлайн-зустрічі з Іваном Міклошем, екс-міністром фінансів Словаччини та екс-головою Стратегічної групи радників при українському Кабміні, поговоримо про світову економічну кризу, результати переговорів з МВФ, чого очікувати бізнесу і як до цього підготуватися, курс гривні, рівень безробіття, можливості для бізнесменів і ризики нового часу.
Онлайн-зустріч із американським венчурним інвестором
Разом із Юліаном Зегельманом, венчурним інвестором з LA, обговоримо ситуацію в США сьогодні, прогноз по ринках нерухомості та цінних паперів, що робити компаніям, які приречені на банкрутство, та в які компанії варто інвестувати під час кризи.
Тематична онлайн-зустріч «Світова політична криза: сценарії для України»
Валерій Пекар, футуролог і співзасновник громадської платформи «Нова Країна», і Михайло Винницький, радник міністра освіти і науки України, викладач LvBS та Києво-Могилянської академії, в режимі онлайн-бесіди під модерацією президента CEO Club Сергія Гайдайчука обговорять геополітичні розклади, їхній вплив на Україну, а також сценарії політичної ситуації.
Онлайн-дискусія про валютні ризики та їхнє страхування
Під модерацією Тетяни Попович, учасниці CEO Club Ukraine і директорки по ринках капіталу в «Альфа-Банк», обговоримо макроситуацію в Україні та фінансові інструменти, які дозволяють застрахувати ризики девальвації гривні.
Філософський вечір у режимі онлайн
У форматі онлайн-трансляції із Сергієм Пролєєвим обговорюватимемо головні філософські питання та виклики, що зараз стоять перед людством.
Постійні стріми
Онлайн-зустрічі груп Peer-to-Peer
Традиційний формат клубу, в якому ми зустрічаємося стабільною групою для допомоги у вирішенні кейсів один одного.
Тематичні вечірні онлайн-дискусії
Щотижневий камерний формат вечірніх зустрічей, в рамках якого учасники можуть обмінятися кейсами з приводу визначеної теми та відшукати відповідь на свій запит.
Березень 2020
Події місяця
Онлайн-зустріч із Владиславом Рашкованом
Разом з Владиславом Рашкованом, членом Ради директорів МВФ, обговоримо макроекономіку в глобальному контексті, мінімізізацію ризиків і втрат в період кризи, вплив пандемії на світову і українську економіку.
Онлайн-дискусія про епідемію COVID-19 в Україні
Андрій Скіпальський, гендиректор Директорату громадського здоров'я МОЗ України, і Федір Лапій, головний імунолог країни, розкажуть про реальну ситуацію пандемії COVID-19. Обговоримо, що чекати в період карантину, як мінімізувати ризики, а також визначимо пріоритети допомоги медичним закладам.
Онлайн-дискусія про епідемію COVID-19 в Україні
Андрій Скіпальський, гендиректор Директорату громадського здоров'я МОЗ України, і Федір Лапій, головний імунолог країни, розкажуть про реальну ситуацію пандемії COVID-19. Обговоримо, що чекати в період карантину, як мінімізувати ризики, а також визначимо пріоритети допомоги медичним закладам.
Онлайн-дискусія про світову економічну кризу
Разом із Іваном Компаном, Тарасом Кириченком та Еріком Компаном поговоримо про те, що зараз відбувається зі світовою економікою та як це вплине на Україну.
Бесіда із Олегом Бокачовим про стародавні знання Непалу
Разом із Олегом Бокачовим, майстром стародавніх ведичних наук і технологій, обговоримо відвідування стародавніх храмів і місць сили, знайомство з людьми, що зберегли традиції минулого, «трактування» і застосування цього досвіду на практиці в бізнесі і повсякденному житті.
Онлайн-зустріч «Бізнес у часи кризи: нові підходи до управління і планування»
З Олексієм Тимофєєвим, Co-founder в Trident Acquisitions Corp. та Ех-СЕО Smart-Holding, і Андрієм Пивоварський, екс-міністром інфраструктури та керуючим директором WOG Holding, поговоримо про управління і антикризові заходи для оптимізації бізнесу, планування та прийняття стратегічних рішень в період кризи.
Онлайн Q&A зі Святославом Ханенком
Обговоримо, як захистити себе, свою сім'ю та близьких під час пандемії, а також дізнаємося, які заходи необхідно впроваджувати у компанії, аби убезпечити своїх співробітників.
Лютий 2020
Події місяця
Воркшоп з кібербезпеки
В рамках воркшопу від «UNDERDOG The UnLawyers» поговоримо про основні стратегії соціальних інженерів, дізнаємося про поширені механіки злому пошти, отримаємо чек-ліст безпеки та список найбільш безпечних меседжерів, навчимося створювати «безпечний» телефон.
Public Interview Сергія Гапоченка з Домініком Піоте
Член клубу Сергій Гапоченко проведе відкрите інтерв'ю із СЕО Unit.City Домініком Піоте про іноваційні проєкти, сучасні технології та майбутнє українського ІТ.
Панельна дискусія «Що потрібно знати про партнерські угоди»
У форматі дискусії разом із Андрієм Козіним, Вячеславом Лисенком та Валеріє Пекарем обговоримо, як правильно скласти партнерський договір, поговоримо про порядок виходу з проєкту, про сфери відповідальності сторін, а також обговоримо реальні кейси учасників і варіанти вирішення складних ситуацій.
Лекція Віктора Галасюка «Україна: від занепаду до процвітання»
В рамках авторської лекції Віктора Галасюка, президента Української асоціації Римського клубу та кандидата економічних наук, заглянемо за лаштунки економіки і зрозуміємо роботу її механізмів, сформуємо уявлення про архітектуру економіки, економічних взаємозалежностей і закономірностей, трендів і можливостей, важелях впливу і можливих наслідках.
Вечірка на честь Дня святого Валентина
Найромантичніший вечір цієї зими —14 лютого — проведемо в клубному будинку на яскравій вечірці, а також у парах зіграємо в культову інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».
Філософський практикум «"Міф про печеру" Платона»
Практикум буде присвячений вихідному пункту європейської думки — «Міфу про печеру» Платона. Всього три сторінки тексту, котрі зіграли колосальну роль в інтелектуальній історії людства. Під модерацією Сергієя Пролєєва будемо з'ясовувати «Що значить мислити по-справжньому? Як не опинитися в полоні ментальних пасток і розхожих стереотипів, підміняють справжню думку псевдомишленіем?».
Згідно з міжнародними клубними традиціями, перед тим, як стати частиною нашої спільноти, кожний кандидат проходить відбір.

Перший етап — це заповнення анкети. Відтак менеджер клубу зв'язується з кандидатами, які відповідають критеріям членства, щоб узгодити подальші кроки.
Як стати членом клубу
Ми раді бачити на своїх заходах людей, зацікавлених вступити в клуб і які відповідають його стандартам.

Гостьовий захід — це можливість зануритися в атмосферу клубу, більше дізнатися про наші формати й познайомитися з іншими учасниками.
Відвідати гостьовий захід