Вихід книги за підтримки CEO Club Ukraine
За підтримки CEO Club вийшла друком книга «Держава сталого розвитку. Майбутнє урядування, економіки та суспільства» Чандрана Наїра, члена Римського клубу і засновника Всесвітнього інституту майбутнього. Автор переосмислює підходи та очікування стосовно розвитку та зростання країн, що розвиваються, а також пропонує переглянути їхні права та свободи.
НОВИНИ
Інсайти, матеріали та новини з оточення кращих СЕО країни.
Про роботу та життя для тих, хто керує бізнесом.
Як держава може контролювати та надавати пріоритет базовим потребам людства? Чи врятують технології від соціальних проблем? Чому ринкова модель Заходу не масштабується? Як світ може забезпечити базовий рівень життя для всього населення, не знищивши у процесі всю планету?

Відповіді на ці та інші гострі питання сучасності шукає Чандран Наїр, член Римського клубу і засновник Всесвітнього інституту майбутнього, у своїй книзі «Держава сталого розвитку. Майбутнє урядування, економіки та суспільства». Автор суперечливої книжки стверджує, що лише сильна держава-лідер може зупинити екологічну деградацію і спрямувати суспільство до подолання основних проблем.

CEO Club Ukraine спільно з журналом Huxleў та Jansen Capital Management виступив спонсором видання книги Українською асоціацією Римського клубу.
Замовити книгу можна за посиланням: https://bit.ly/3mbztyU
CEO Club Ukraine
CEO Club Ukraine — закритий бізнес-клуб, що об'єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співробітництва.
Більше матеріалів: