Єгор Гребенніков та Яна Матвійчук увійшли до складу Ради CEO Club Ukraine
Посилюємо CEO Club Ukraine через оновлення складу Ради клубу.

До управлінського органу приєдналися Яна Матвійчук, засновниця креативного івент-агентства ARENА CS, співзасновниця Urban Space 500 та член Ради Young Business Club, та Єгор Гребенніков, керуючий співвласник групи морських терміналів TIS, засновник проєктів Impact Hub Odessa, «Зелений Театр», Mindspot, «Речi, якi допомогають» та «Добробутик».
До складу Ради увійшли:
Яна Матвійчук
засновниця креативного івент-агентства ARENА CS, співзасновниця Urban Space 500 та член Ради Young Business Club
Єгор Гребенніков
керуючий співвласник групи морських терміналів TIS, засновник проєктів Impact Hub Odessa, «Зелений Театр», Mindspot, «Речi, якi допомогають» та «Добробутик»
Рада визначає стратегію, ключові напрямки та програму клубу, наглядає за дотриманням принципів та кодексу етики, затверджує нових членів та переглядає статус дійсних учасників, представляє інтереси спільноти у зовнішньому середовищі, ініціює і розвиває нові проєкти клубу, здійснює медіацію та приймає важливі рішення.
Оновлений склад Ради клубу:
Сергій Гайдайчук
Засновник та президент
CEO Club Ukraine
В'ячеслав Лисенко
Засновник
Укр-Китай Коммуникейшин
Андрій Козін
Managing Partner
Focus Estate Fund
Дмитро Волконський
President
Uatech Holding
Олександр Косован
Засновник та директор
MacPaw
Сергій Шкляр
Партнер-засновник
Arzinger
Яна Матвійчук
Засновниця
ARENA CS
Єгор Гребенніков
Керуючий співвласник
TIS
CEO Club Ukraine — це закритий бізнес-клуб, що об'єднує 180 генеральних директорів та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співпраці. CEO Club заснований у 2011 році та є частиною міжнародної мережі CEO Clubs International з понад 15 тис. учасників.