Члени клубу спрямували кошти на допомогу Силам Оборони, підтримку дітей загиблих героїв, медичну реабілітацію бійців та реалізацію інших соціальних ініціатив.
35 060 672 грн цього року члени CEO Club спрямували на допомогу Силам Оборони, підтримку дітей загиблих героїв, медичну реабілітацію бійців та реалізацію інших соціальних ініціатив.
Завдяки активності учасників було закрито десятки зборів для підтримки захисників України. Допомогу отримали понад 17 підрозділів Сил Оборони. Найбільше зібраних коштів було спрямовано на виготовлення броньованого автомобіля Sherp для Першого добровольчого мобільного шпиталю, FPV-дрони для бригади «Буревій» та ремонт техніки для 3-го полку ССО.
Перелічені збори стали результатом спільних ініціатив та зусиль учасників клубу. Окрім цього, кожен із членів CEO Club підтримує українську армію через ініціативи своїх компаній, особисті проєкти та благодійні фонди.
Дякуємо кожному, хто долучився до підтримки Сил Оборони України!