Новини

Панельна дискусія «Стратегії особистого планування»

Новини

Вчора відбулася перша подія CEO Club у новому 2022 році — панельна дискусія на тему стратегії особистого планування. Гості та члени клубу обговорили, як раціонально планувати рік і вберегти себе від вигорання.


Під час дискусії експерти зійшлися на думці, що найкраща стратегія — та, що розроблена під індивідуальні потреби й життєві обставини людини. Планування часто протиставляють океану можливостей, у який можна поринути, якщо «жити в моменті»‎. Однак, реальність полягає в тому, що без свідомого вибору майбутнього людина залишає його на розсуд обставин і свого оточення.


Як правило планування — це розподілення креативності, навантаження та часу. Для підприємців та людей у активній стадії розвитку кар'єри робота часто виходить на перший план і займає ледь не весь час. І це нормально. Головне — бути в постійному контакті з собою та розуміти, чи відчуваєте ви задоволення від досягнення своїх цілей.


Щоб уберегти себе від вигорання, перед постановкою конкретних задач можна визначити речі, які приносять натхнення і наповнюють новою енергією. Базовою потребою для всіх є фізичне здоров’я (сон, харчування, прогулянки), далі йдуть особисті побажання, наприклад, час із друзями, катання на велосипеді, кулінарія чи перегляд фільмів. Після кожної досягнутої цілі має бути маленька нагорода та запланований час на відновлення ресурсу.


Своїми думками про стратегії особистого планування поділилися:

— Володимир Дегтярьов, СEO Newsfront PR Agency, executive coach

— Євген Пестерников, модератор клубних груп peer-to-peer, чинний психолог

— Всеволод Зеленін, PhD, професор, CEO ZeleninLab

Модерувала зустріч Ніна Домбровська, членкиня CEO Club.


Для тих, хто хоче дізнатись більше про екзотичні графіки та підходи до планування дня, експерти рекомендують прочитати книгу «Режими геніїв. Графіки дня великих людей»‎, автора Мейсона Каррі.