Новини

Завершився другий рік програми Generation+

Підбиваємо підсумки другого року соціального проєкту Generation+, заснованого при благодійному фонді CEO Club Foundation.

Generation+ — це річна програма для підлітків із вразливих категорій, яка підтримує їх на етапі переходу в доросле життя. За час існування проєкт охопив понад 150 дітей, забезпечивши учасникам тривалу роботу з психологами, підтримку спільноти, сучасні навчальні та профорієнтаційні активності. Програма є повністю безкоштовною для учасників і реалізується завдяки філантропам — членам і друзям CEO Club.

На останній урочистій події команда проєкту підсумувала вплив на життя дітей, якого вдалося досягнути за останні дев’ять місяців:


  • проведено близько 300 годин тренінгової програми, яка створена з урахуванням різних фізичних, психологічних і матеріальних особливостей підлітків із вразливих категорій;
  • організовано роботу 15 команд під наставництвом менторів, які протягом 4 тижнів на реальних проєктах отримували навички роботи в команді, проєктного менеджменту, комунікацій тощо;
  • залучено понад 300 людей для підтримки проєкту, що об'єднані однією метою — допомогти дітям і підліткам збудувати своє майбутнє;
  • створено нові формати, які сприяли залученості учасників у програми, поглибленню їхньої соціалізації між собою за допомогою психологічної підтримки, профорієнтаційної програми, а також додаткових активностей.

Як результат — програма Generation+ стала одним із трьох найкращих проєктів у сфері освіти та науки в конкурсі «Благодійна Україна 2020».

Дякуємо команді, ініціаторам, друзям і партнерам проєкту за підтримку та плідну співпрацю для якісних змін у житті дітей, які цього потребують!