Координатор
благодійного напрямку
CEO Club Ukraine
ВАКАНСІЯ
CEO Club — інтелектуальний клуб для лідерів бізнесу. За 10 років ми пройшли шлях від невеликої групи друзів до однієї з найсильніших спільнот власників та СЕО.

Члени CEO Club — це люди, які беруть відповідальність не лише за себе та близьких, а і за добробут сотень чи тисяч працівників, їхніх сімей та цілих спільнот. Майже кожен опікується певними соціальними проєктами чи має власний благодійний фонд. Та об'єднавшись, ми можемо досягти значно більшого і системно адресувати складні проблеми.

Ми в CEO Club віримо, що Україні не вистачає історій колективного успіху на противагу «Я-результатам», а тому ставимо собі за мету сприяти співпраці лідерів, що направлена на спільне благо. В центрі нашої уваги — лідерські «команди рівних», де кожен привносить власну експертизу, час та ресурси і в рази примножує індивідуальний вплив.

Ми вже маємо досвід спільних ініціатив: спонсуємо видання книг, висаджуємо дерева, підтримуємо ветеранів АТО, освітні та культурні проєкти. Коли минулого року весь світ зупинився через COVID-19, група одноклубників під власне ім'я фандрейзили кошти та через персональну мережу контактів по всьому світу знаходили і доставляли засоби захисту та ШВЛ до лікарень. Найбільшим і найтривалішим проєктом, який повністю ініційований та підтримується командою членів клубу, є Generation+. Уже другий рік поспіль підлітки із так званих вразливих категорій проходять тривалу освітню програму за підтримки психологів, із наставництвом підприємців, профорієнтацією та мотиваційним оточенням однолітків.
Зараз ми в пошуку людини, яка зможе очолити і розвивати благодійний напрямок клубу. Роль посади — координувати та сприяти створенню і ефективній взаємодії лідерських «команд рівних», у яких члени клубу організовуються для масштабнішого соціального впливу.

Як ми це вимірюємо? Кількістю членів клубу, які отримали досвід спільнодії і готові об'єднуватись надалі — в клубі чи поза його межами.
Які якості та досвід ми шукаємо в кандидатах?
1
Емоційна зрілість і асертивність. У добровільній спільноті лідерів неможливо керувати — радше пропонувати, запрошувати, заохочувати. В цій ролі також важливо не «скотитись» до виконавця і з легкою наполегливістю фасилітувати взаємодію тих, хто звик делегувати :)
2
Автономність і самоорганізація. Посада не передбачає постійної присутності у офісі чи тісного спілкування з командою, а керівник не даватиме щоденних завдань (окрім періоду онбордингу). Важливо самостійно організовувати свій час, синхронізуватися з колегами та ініціювати потрібні зустрічі.
3
Набір ділових і soft навичок. Зібрати і проаналізувати інформацію, зробити презентацію, сформувати адженду зустрічі, зібрати десятьох СЕО в одному місці, нагадати про домовленості, написати структурованого листа, ініціювати знайомство, обійти потенційний конфлікт — це все потрібно вміти.
4
Мотивація робити позитивний вплив. Ця робота підійде і тому, хто уже працює у соціальній чи благодійній сфері, і фахівцю з кількома роками досвіду, який/-а прагне наповнити свою роботу більшим сенсом.
5
Універсальність і гнучкість. У нас невелика команда — ми самі і стратегії будуємо, і пости пишемо, і проектор вмикаємо. У нас мало ресурсів, але до нас високі очікування — це змушує бути креативними, адаптивними і швидкими. Водночас ми дуже послідовні у своїх підходах та довгострокових цілях.
Що робити?
Брати участь у формуванні стратегії благодійного фонду «БО БФ ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ» і забезпечувати її ефективну реалізацію;
Ефективно управляти ресурсами фонду;
Займатися просуванням бренду фонду;
Залучати партнерів і донорів (фандрейзинг);
Готувати фінансову звітність і робити аналітику по бюджету фонду/проєктів фонду;
Залучати членів CEO Club до участі та ініціювання соціальних проєктів у межах фонду;
Допомагати командам з реалізацією проєктів (адмініструвати зустрічі, залучати виконавців, вести документацію тощо).
Як виглядатиме ваш процес долучення до команди:
Для початку ми інтегруємо вас у життя клубу. Ви познайомитесь із командою, прийдете на декілька зустрічей клубу, дізнаєтесь більше про його історію, місію та цілі.

Разом з керівником проаналізуєте і спробуєте осмислити набутий за роки досвід благодійного напрямку. З нього — поділитись досвідом, з вас — свіжий погляд і критичні запитання.

Познайомитесь із ключовими особами: командою членів клубу проєкту Generation+ (Юрієм Остапюком, Яною Матвійчук, Дмитром Волконським, Йосифом Андріком та ін.), з керівницею проєкту, яка розвиває його від першого дня, Юлією Жировою та її командою, з президентом клубу Сергієм Гайдайчуком та іншими активними членами клубу.

Найбільшим вашим проєктом протягом першого року буде саме Generation+. В той час як Юлія вкладає неймовірну кількість енергії в реалізацію програми, підтримку дітей, розвиток спільноти батьків, управління командою кураторів, комунікації та безліч інших задач, вам належить скоординувати перегляд та затвердження стратегії розвитку проєкту і нової методології з бордом (командою членів клубу), налагодити фінансову звітність та процеси, запустити внутрішній фандрейзинг і комунікаційну стратегію.

Паралельно ви будете переймати поточні і нові благодійні активності клубу. Зокрема, в роботі декілька книг, що готуються до друку. Є декілька ідей, для реалізації яких дуже чекаємо на нову/-ого колегу.

Спільно з керівником ви поступово почнете працювати над запуском нових проєктів і залученням до них членів клубу — так, щоби кожен міг долучитися або ініціювати спільну роботу над важливими для них напрямками.

Що буде далі? Визначимо разом. Ми впевнені, що у вас багато власних ідей. Давайте ж обговоримо їх!
Надішліть резюме та декілька слів про себе на пошту info@ceoclub.com.ua
Ми не можемо обіцяти, що відповімо на кожного листа. Якщо ви не отримали зворотного зв'язку протягом трьох тижнів — ймовірно, ми вирішили в першу чергу поспілкуватися з іншими кандидатами.