У центрі уваги клубу — лідерські команди, у які кожен привносить власну експертизу, час та ресурси і в рази примножує індивідуальний вплив.
Фундація
Спільнота CEO Club переконана, що Україні не вистачає історій колективного успіху на противагу «Я-результатам». Саме тому, у своїй діяльності клуб сприяє співпраці лідерів, яка направлена на спільне благо.
Члени CEO Club — це люди, які беруть відповідальність не лише за себе та близьких, а й за добробут сотень чи тисяч працівників, їхніх сімей та суспільства загалом.

Майже кожен опікується певними соціальними проєктами чи має власний благодійний фонд. Коли лідери об'єднуються у команди для системного адресування складних проблем, масштаби впливу та ефективність рішень значно зростають.
Серед проєктів та ініціатив клубу:
Generation+
Річна програма для підлітків із вразливих категорій, насичена тренінгами, профорієнтаційними активностями й консультаціями з психологами, для того щоб забезпечити комплексну підтримку підлітків на етапі переходу в доросле життя.
Дізнатися більше
Озеленення України
Масштабний екопроєкт, спрямований на відновлення екосистеми України та світу загалом. Це колективна історія успіху, що позитивно впливає на міжнародний імідж України й формує усвідомлене ставлення громадян до проблем навколишнього середовища.
Дізнатися більше
Підтримка книговидавництва
Книговидавництво — один із найважливіших напрямів розвитку культури в країні й можливість долучитися до розповсюдження нових знань та ідей на широкий загал.

За підтримки клубу вже вийшли або готуються до друку більше ніж 10 сучасних книг на різноманітні теми в українському перекладі.
Дізнатися більше
Всі, хто бажає підтримати роботу фонду або конкретних напрямків, можуть звернутися до клубу, написавши на info@ceoclub.com.ua.
До своїх проєктів та ініціатив фонд залучає не лише членів CEO Club, а й інших представників бізнесу та громадськості.
Залучитися до фонду
CEO Club Ukraine закритий інтелектуальний клуб, що вже 10 років об'єднує лідерів бізнесу для розвитку, дозвілля та співтворення.
Інформація та реквізити фонду:
Благодійна організація «Благодійний фонд «ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ»
Код: 43009169
IBAN: UA093003460000026009062161803
Призначення платежу: «Добровільне пожертвування для статутної діяльності»
Важлива інформація для запобігання шахрайству: внески приймаються винятково на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд "ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ"», а спілкування з представниками клубу ведеться з офіційного домену ceoclub.com.ua.