Club Ukraine
10 Років історії клубу
Сергій Гайдайчук
Засновник та президент
CEO Club Ukraine
Цьогоріч CEO Club Ukraine виповнюється 10 років. За цей час нам вдалося побудувати сильну спільноту лідерів, фундаментом якої є повага до різних ідей і думок, довірчі відносини, а також прагнення постійного розвитку в особистому і професійному плані. Той рівень експертизи, потенціалу й довіри, які є у клубі, — це вже історія колективного успіху. Разом ми не тільки вчимось і змінюємо себе, а й впливаємо на оточуючих.
Останні декілька років ми активно працювали над майбутньою візією клубу. Під час обговорень нам вдалося виокремити головне, те, що єднає нас із року в рік, — постійне самовдосконалення, спільнотворчість і прагнення змінювати теперішню реальність. Згадуємо, з чого все починалось і які етапи розвитку проходила наша спільнота.
Історія CEO Club розпочинається 2011 року за ініціативи Сергія Гайдайчука. Перша зустріч клубу відбулася в ресторані «Панорама» готелю «Дніпро», спікером виступив Ігор Кабузенко.
Перші заходи клубу були присвячені бізнес-питанням у форматі спілкування із запрошеними спікерами, а сам CEO Club формувався завдяки спільності інтересів учасників — CEO середніх і великих українських компаній.
CEO Summit
Для широкого загалу клуб став відомим завдяки CEO Summit — щорічному форуму, що збирав CEO та власників бізнесу для знайомства, натхнення й обміну досвідом.
Топ менеджери розкрили секрети успіху на CEO Summit
(Business TV)
2 хв.
На той час форум був одним із небагатьох майданчиків, що гуртував управлінців із різних сфер, а поняття «бізнес-клуб» як об’єднання людей, а не компаній було доволі незвичним.
Навколо форуму й інших подій, що організовував CEO Club, почала формуватися стабільна спільнота.
CEO Round Table
2 хв.
(Business TV)
Життя клубу у перші роки
Члени клубу зустрічалися не лише для того, щоб послухати спікерів, а для більш глибокого й неформального знайомства за вечерею, обміну практичним досвідом і дискусій у малих групах.
Такі зустрічі відбувались у ресторанах, у камерній атмосфері з 10–15 генеральних директорів чи власників, а потрапити на них можна було лише за запрошенням і за наявності позитивної рекомендації від поточного учасника.
Аби забезпечити цілісність та органічне зростання спільноти, були створені критерії членства: як бізнесові, які гарантували єдиний рівень запитів і можливостей учасників, так і ціннісні й репутаційні, які оцінювалися членами клубу.
Перебуваючи у єдиному ціннісному полі, члени клубу у своїх дискусіях неуникно почали порушувати питання ширшого контексту — розвитку країни, консолідації суспільства, лідерства та спільної відповідальності.
Це дало початок першій суспільно важливій ініціативі CEO Club — створенню 2012 року окремої платформи, що об’єднала прогресивних політиків, вчених, громадських активістів і представників бізнесу, які разом дискутували й окреслювали можливе майбутнє України.
Формування стабільної спільноти
За два роки від моменту заснування клубу кількість членів CEO Club стрімко зросла, вже на 2013 рік спільнота налічувала 60 осіб, а ще через два роки — збільшилася вдвічі.
Життя клубу наповнилося безліччю різноманітних подій: бізнес-сніданками, круглими столами, зустрічами-знайомствами, спілкуванням з експертами, тематичними дискусіями, сімейними бранчами й неформальними подіями.
2013 рік
2015 рік
участників клубу
60
120
участників клубу
Водночас CEO Club відкрився для міжнародної взаємодії, що позитивно вплинуло на репутацію спільноти. Першою країною, яку відвідала делегація CEO Club, була Грузія.
Завдяки клубним поїздкам члени CEO Club будували дружні зв’язки та знайшли нові засоби взаємодії і довірчих відносин як між собою, так і з бізнес-спільнотами інших країн.
Революція гідності
2013 року Україна переживає суспільні та політичні зрушення, змінюється внутрішня парадигма держави, народжуються нові сенси.
Революція Гідності сприяє консолідації українців навколо важливих, спільних для кожного громадянина проблем і стає вододілом нашої історії.
Ці зміни відбиваються на спільноті CEO Club, що трансформується в єдиний живий організм, об'єднується навколо національної ідеї та стає спроможною відповідати на нові виклики й проблеми разом
Олександр Косован
Засновник та CEO MacPaw, член Ради CEO Club
Що далі розвивається клуб, то виразнішим стає факт, що таке потужне об'єднання людей не може бути направленим тільки на себе, а навпаки — повинно спрямовувати спільні дії назовні.
Кожен із нас впливає на світ, але, об'єднавши наші зусилля, ми можемо здійснити набагато більше. Доказ цього — важливі соціальні ініціативи, які ми як спільнота вже втілили в життя і над якими продовжуємо працювати, аби посилити й масштабувати їх. Сьогодні ми вчимося працювати над вирішенням наявних проблем більш системно, ефективно й адресно, а також постійно обговорюємо, де наша експертиза та досвід максимально стануть у пригоді.
Впровадження Peer-to-Peer
2016 рік став знаковим для розбудови довіри серед членів клубу через втілення у життя формату Peer-to-Peer.
Цей формат ґрунтується на найкращих світових практиках розвитку групової динаміки й передбачає значний рівень залучення, щирості та підтримки у безпечному середовищі.
CEO Club глибоко пропрацював методологію Peer-to-Peer і значно сприяв поширенню й популяризації формату серед інших спільнот України.
Міжнародні поїздки
2016–2017 рр. — період активної репрезентації клубу в міжнародних поїздках у США, Казахстан та Ізраїль, які дали змогу розширити бізнес-співпрацю та сприяли формуванню позитивного іміджу української бізнес-спільноти.
Ребрендинг клубу
2017 року відбувається ребрендинг CEO Club, що відображається не лише у зміні форми, але й у переосмисленні сенсів, які об’єднують членів клубу.
Викристалізовується усвідомлення того, що члени CEO Club прагнуть змінювати не тільки теперішню реальність і швидко реагувати на виклики сьогодення, але й спроможні разом закладати фундамент для майбутніх змін.
Новий логотип символізує безмежність можливостей і погляд у майбутнє. Клуб резонує та динамічно розвивається разом зі змінами у світі.
Створення Young Business Club
2017 рік також стає датою народження нового проєкту для молодих підприємців — Young Business Club, який запускається за підтримки CEO Club.
1 300
8
4
учасників
філій
країни
Більшість членів Ради YBC — члени CEO Club, які активно залучаються в життя спільноти як ментори й експерти. Клуби разом організовують соціальні та благодійні проєкти.
Яна Матвійчук
CEO ARENA CS, членкиня Ради CEO Club
Кредо CEO Club — об’єднувати зусилля для створення ціннісних та надихаючих проєктів. Ми впевнені, що бізнесмени, які постійно самовдосконалюються, конвертують свої знання у значущі для суспільства проєкти. Важливо, щоб цей принцип усвідомлювали наступні покоління підприємців, які вже неминуче впливають на стан справ у країні. Але дуже складно самостійно знайти правильний шлях, впроваджувати позитивні зміни у своє життя та життя оточуючих. Для цього потрібне коло наставників та однодумців.

З такими думками народився YBC, спільнота, яка об’єднує понад 1300 молодих лідерів, які прагнуть змінювати себе та світ на краще.
Клубний будинок
Відповідно до світових клубних традицій, кожний клуб повинен мати свій «храм» — місце сили, у якому збираються члени клубу. 2017 року CEO Club отримав свій ціннісний простір.
Приєднання до CEO Clubs International
Важливою подією 2017-го року є приєднання CEO Club Ukraine до мережі CEO Clubs International.
+
CEO Clubs International
CEO Club Ukraine
Розвиток системних і дружніх зв'язків з іншими бізнес-клубами Європи та США вкотре привернув увагу світу до України та її бізнес-середовища. CEO Club став першою точкою дотику з українським бізнесом для багатьох міжнародних делегацій.