Членство в CEO Club
У CEO Club ми дбайливо формуємо власне оточення. Оскільки об'єднуємо особистостей, а не компанії, нам важливо розуміти, що кожний новий учасник поділяє цінності спільноти.

За роки існування клубу ми визначили низку принципових критеріїв і процедуру приєднання нових кандидатів. Це допомагає формувати спільноту близьких за духом людей і забезпечувати максимально комфортну інтеграцію кожного нового учасника.
Засновник і президент CEO Club Сергій Гайдайчук розповідає, що це за клуб, кого він об'єднує, як відбувається процедура приєднання
і що ця спільнота дає своїм учасникам.
Чому бізнесмени вступають в клуб
Критерії членства CEO Club Ukraine
Репутація клубу залежить від репутації кожного учасника. Тому велику увагу ми приділяємо історії і рекомендаціям кожного кандидата.
Позитивна ділова
репутація і наявність рекомендацій
Цей критерій гарантує єдиний рівень спілкування, цілей і запитів, на якому учасники можуть бути корисними одні одним.
Статус першої особи компанії з річним оборотом від $ 10 мільйонів
Загальні життєві пріоритети необхідні, щоб забезпечити довіру, глибоку інтеграцію, взаємне збагачувальне спілкування і співпрацю поміж учасниками.
Поділяння цінностей клубу
На перетині знань народжуються інновації. Ми прагнемо залучати учасників з різних сфер і з максимально різноманітним досвідом.
Відповідність стратегії диверсифікації
Наші цінності
Розвиток
Обмінюємось знаннями, думками й ідеями. Постійно навчаємось і вдосконалюємось у своїй діяльності.
Лідерство
Беремо відповідальність за те, що відбувається навколо нас. Об'єднуємо зусилля для змін на краще.
Співпраця
Ділимося інформацією, досвідом і контактами. Допомагаємо одні одним і співпрацюємо.
Відкритість
Підтримуємо різноманітні думки, погляди та підходи.
Як відбувається приєднання нового члена клубу
1
Заповнення анкети
За допомогою анкети клуб перевіряє потенційного кандидата на відповідність бізнес-критеріям: статус першої особи, оборот компанії, відповідність стратегії диверсифікації.
2
Зустріч із президентом клубу
Якщо анкета відповідає бізнес-критеріям, то з кандидатом зв'язується менеджер клубу й запрошує на зустріч-знайомство із президентом CEO Club.
3
Статус гостя
Щоб підтвердити взаємне зацікавлення, ми пропонуємо потенційному кандидатові ближче ознайомитись із клубом. Для цього ми запрошуємо відвідати мінімум 2 заходи як гість: загальний захід (тематична зустріч для всіх членів клубу) і камерний (скерований на знайомство і закриту дискусію у вузькому колі).
4
Статус кандидата
На цьому етапі ми підтверджуємо свою готовність інтегрувати кандидата в клуб. У цьому статусі упродовж трьох місяців ми максимально долучаємо кандидата до життя клубу, ознайомлюємо з форматами та знайомимо з учасниками. Відтак кандидат підтверджує своє бажання приєднатися до клубу, а члени клубу затверджують нового учасника голосуванням.
5
Статус члена клубу
Кожний кандидат проходить процес ініціації – офіційного приєднання до клубу. Новий учасник отримує доступ до всіх ресурсів клубу, щоб розвиватись, спілкуватись і співпрацювати, та стає активним діячем спільноти.